Haberler

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ'dan Havza Ziyareti

5 Mart 2021 Cuma 08:40

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslanın dün vefat eden annesi Abide Özkal Atan cenaze törenine katılmak için bölgede bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ Havzayı ziyaret etti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ'dan Havza Ziyareti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın dün vefat eden annesi Abide Özkal Atan cenaze törenine katılmak için bölgede bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ Havza’yı ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın dün vefat eden annesi Abide Özkal Atan cenaze törenine katılmak için bölgede bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ Ankara dönüşü Havza’yı ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ Havza ziyareti kapsamında ilk olarak Havza Belediyesi ziyaret ederek Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kayan ile güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulunan bir süre sohbet eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’a Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Ak Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican ve beraberindekiler eşlik ettiler.

Ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’a Havza Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Başkan Özdemir ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek; “AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hamza Dağ’ı ilçemizde ağırlamaktan ötürü mutluyuz.”dedi.

Ziyaret sonrası Başkan Özdemir AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’a semaver hediye etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’a belediye ziyaretinin ardından Ak Parti Havza İlçe Başkanlığına geçerek burada Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Kadın Kolları Başkanı Ümran Uğurlu, Gençlik Kolları Bakanı Kadir Can Şenkal ve bazı parti yöneticileri ile bir araya gelerek parti teşkilatının çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan partinin koymuş olduğu hedeflere ulaşmak için çalışmalara devam ettiklerini ifade ederek; “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın direktifleri doğrultusunda hedeflerimiz için çalışmaktayız. Ziyaretiniz bize güç verdi.”dedi.

Ziyaretlerin ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ Ankara’ya dönmek üzere ilçeden ayrıldı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ'dan Havza Ziyareti
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ'dan Havza Ziyareti
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ'dan Havza Ziyareti